motoger

Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
moto2.pl
gielda czesci
giełda części moto2.pl
moto2
giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części
auto części
giełda części samochodowych
auto części poznań
auto części słomczyn
auto szrot
części moto2
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części poznań
części używane poznań
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe

Cena Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat Cena

Tanie części do Volkswagen Passat w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Półka tylna - bok półki lewy. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Wnętrze. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-02 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Półka tylna - bok półki lewy do Volkswagen Passat B2 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2 2.2 1988 van (minibus). Tanio Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2 2.2 1988 van (minibus). Samochód ten posiada pojemność silnika 2.2 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1987. Buda tego pojazdu to van (minibus) i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Volkswagen. Ten model Passat pojawił się na rynku w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno półka tylna - bok półki lewy i teraz mogłem naprawić samemu Volkswagen Passat wersja B2. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Volkswagen Passat. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Volkswagen Passat to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Volkswagen Passat. Kocham te samochody. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem półka tylna - bok półki lewy do Passat. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem półka tylna - bok półki lewy. Znalazłem półka tylna - bok półki lewy w dobrej cenie i dobrym stanie. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. motoger.pl znalazł dla mnie półka tylna - bok półki lewy poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Volkswagen Passat. Teraz będę musiał poszukać półka tylna - bok półki lewy. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Volkswagen Passat. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić półka tylna - bok półki lewy w Volkswagen Passat. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić półka tylna - bok półki lewy do Volkswagen Passat. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio półka tylna - bok półki lewy. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. półka tylna - bok półki lewy. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2 Półka tylna - bok półki lewy Volkswagen Passat B2
Copyright © 2025. MOTOGER.pl